huawei mate 10 lite batarya değişimi

Huawei Mate 10 Lite Batarya Değişimi

Huawei Mate 10 Lite batarya değişimi Ankara da bulunan servisimiz tarafından 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Değişim işlemi ortalama olarak 2 saat sürmektedir. İşlem sırasında herhangi bir veri kaybı yaşanmaz cihazı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz. İşlem sonrası cihazın tüm testleri, bakımları ve dezenfektesi yapılarak teslim edilir.

Bataryanın kullanım ömrünün dolması, bataryanın şişmesi, cihazda aşırı ısınma, aniden kapanmalar, bataryanın hızla tükenmesi gibi durumlar cihazda kullanım performansı açısından düşüşe sebep olur. Sürekli şarj aleti bulundurma ihtiyacı hissedersiniz ya da cihazınızı yeterli kullanmayarak şarjının uzun gitmesini sağlamaya çalışırsınız. Bataryanın değişimi ile bu ve benzeri sorunlarınızın tamamı çözülmüş olur.

Huawei Mate 10 Lite batarya değişimi Lityum İyon batarya olmasından dolayı özenle yapılması gerekir. Teknik bilgi ve tecrübe sahibi olmayan kişiler tarafından yapılması durumda cihazın tamamen çalışmaz hale gelmesi, bataryanın sökümü esnasında alev alması ya da patlaması söz konusu olabilir.

Batarya değişiminden sonra ve genel olarak doğru kullanım için özen gösterilmesi gereken hususlar; Geceleri uzun süreli şarja bırakmamak, Şarja bağlı halde sürekli ve yoğun kullanım yapmamak önem arz eder.

Mate 10 Lite batarya değişimi; fiyat bilgisi ve profesyonel destek almak için bize buradan ulaşabilirsiniz. Cihazınızı kargo ile göndermeniz durumunda değişimi yapılarak aynı gün kargoya verilir ortalama 2-3 gün içerisinde cihaz tarafınıza ulaştırılır.

Adres: Tunalı Hilmi Cad. 88/16 Çankaya/ANKARA

Telefon: 0312 428 86 96 – 0534 275 55 99


2 thoughts on “Huawei Mate 10 Lite Batarya Değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir