huawei p20 lite batarya değişimi

Huawei P20 Lite Batarya Değişimi

Huawei P20 Lite batarya değişimi Ankara da bulunan teknik servisimizde 6 ay garantili olarak değiştirilmektedir. Değişim işlemi ortalama 2 saat sürmekte olup işlem sonrası cihazın bütün testleri ve bakımları yapılarak teslim edilir. Batarya değişiminde hiçbir veri kaybı yaşanmaz cihazı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Batarya da şişme, aşırı ısınma, aniden kapanma , şarjın hızla tükenmesi gibi durumların ortaya çıkması ile cihazınızı tam performans kullanamaz hale gelirsiniz ve çoğu durumda şarjsız kalma ihtimaliyle karşılaşırsınız. Batarya değişimi sonrası yukarıda belirttiğimiz ve buna benzer problemlerden kurtulmuş olursunuz. Değişim işlemi teknik bilgi ve beceriye sahip kişiler tarafından yapılması durumunda hiçbir risk oluşturmamaktadır.

Not: Batarya değişimi bir takım riskler içermektedir. Bunların bilinmesi ve bilinçli bir şekilde müdahale edilmesi durumunda işlem sırasında oluşabilecek problemler ortadan kalkar. Bunlar; Basit bir hata ile cihazın tamamen çalışmaz hale gelmesi ya da Lityum İyon bataryaların güçlü olmalarından dolayı işlem sırasında alev alması olarak sıralanabilir. Değişim işlemini kullanıcıların kendi yapması doğru olmaz.

Huawei P20 Lite batarya değişimi fiyat bilgisi ve sorularınız için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Cihazınızı kargo ile göndermeniz durumunda teslim tarihiniz dahil en fazla 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmış olur.

Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 Çankaya/ANKARA (Ertuğ Pasajı)

Telefon: 0312 428 86 96 – 0534 275 55 99


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir