huawei p8 lite batarya ankara

Huawei P8 Lite Batarya Değişimi

Huawei P8 Lite batarya değişimi Ankara da bulunan servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Değişim işlemi ortalama olarak 1 saat sürmektedir. Değişim işlemi herhangi veri kaybına sebep olmaz, cihazınız sıfırlanmaz ve kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Batarya da şarjın az gitmesi, bataryanın şişmesi, aniden kapanmalar, aşırı ısınma, yüzdenin bir anda düşmesi gibi durumlarda bataryanın değişimi gerektiğini hissedersiniz ve değişim ile bütün bu ve benzeri problemlerden kurtulmuş olursunuz. Batarya Değişimi ile cihazda hiçbir deformasyon olmaz şarj süreniz telefonunuzu ilk aldığınız gündeki seviyelere döner ve batarya sorunlarınız tamamen çözülür.

Huawei akıllı telefonlarında Lityum İyon pil kullanmaktadır. Bu piller aşırı güç depoladıkları için işlem sırasında dikkatli olmak gerekir. Değişim sırasında alev alma, patlama, kimyasal yayma gibi riskleri vardır. Teknik bilgi ve beceriye sahip kişiler tarafından yapılmaması durumunda cihazınız tamamen çalışmaz hale gelebilir ya da işlemi gerçekleştiren kişiye ciddi zararlar verebilir. Kendinizin veya teknik bilgisi olmayan kişilere bu işlemi yaptırmanız tavsiye edilmez.

Huawei P8 Lite batarya değişimi fiyat bilgisi ve sorularınız için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Telefonu kargo ile bize ulaştırarak da destek alabilirsiniz. Gönderim gününüz dahil 3 iş günü içerisinde cihaz tarafınıza ulaştırılmış olur.

Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 Çankaya/Ankara (Ertuğ Pasajı)

Telefon: 0312 428 86 96 – 0534 275 55 99


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir