ipad batarya değişmi

iPad Batarya Değişimi

iPad batarya değişimi Ankara servisimizde 6 ay garantili olarak değiştirilmektedir. Bataryanın çabuk boşalması, belli yüzdelerde kapanma, uzun süre kullanılmamaktan kaynaklı oluşan deforme, açılır açılmaz tekrar kapanması gibi durumlarda değişime ihtiyaç duyulmaktadır.

Değişim işleminde bir takım riskler mevcuttur. Tecrübesiz ve bilinçsiz ellerde yapılacak basit hatalar cihazda ekstra masrafları ya da onarılamaz sorunları ortaya çıkarabilmektedir. Bunlar ekranın kırılması, dokunmatik ekranın kırılması, anakart üzerinde ortaya çıkacak elektronik arızlar olarak sıralanabilir. Tecrübeli ellerde hiçbir sorun yaşanmadan batarya değişim işlemi yapılarak sorunsuz şekilde cihazınızı kullanmaya devam edersiniz. Batarya değişimi sırasında herhangi bir veri kaybı yaşanmaz cihazı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

NOT: Sık karşılaştığımız sorulardan biri olan batarya değişimi sonrası bataryanın patlayabileceği sorulmaktadır. Böyle bir risk bulunmamaktadır. İşlem görmemiş ürünlerde dahi şişen bataryalarla karşılaşmaktayız. Bu oran işlem sonrası ile aynıdır. Böyle bir durum söz konusu olduğu zaman ekranda açılma ve dışarı doğru bir baskı gözlemlersiniz. Ürünü şarj etmeden ve kullanmadan hızlı bir şekilde teknik servise ulaştırarak destek almanız gerekir. Nasıl olduğunu görmek için tıklayınız.

iPad Batarya Değişimi Yaptığımız Modeller;

  • Air Batarya Değişimi A1474
  • Air 2 Batarya Değişimi A1566 / A1567
  • iPad 3 – iPad 4 – iPad 5 – iPad 6 Nesiller

Yukarıda olmayan iPad modelleri için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Değişim işlemi hakkında sorularınız ve fiyat bilgisi için bizimle irtibata geçiniz. Ürünü kargo ile göndermeniz durumunda 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 (Ertuğ Pasajı) Çankaya / ANKARA

Telefon : 0312 428 86 96 – 0534 275 55 99


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir