iphone 11 Ekran Değişimi

iPhone 11 ekran değişimi Ankara da bulunan servisimiz tarafından 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Değişim işlemi ortalama 1 saat sürmektedir. Değişim ile birlikte cihazınızın bütün bakım ve testleri yapılır. Ekran kırılması, görüntüde kayıp, yeşil çizgiler ortaya çıkması gibi durumlarda onarıma ihtiyaç duyulmaktadır.

Ekranınız orijinal ise görüntü ve dokunmatiği sorunsuz çalıştığı durumlarda cam değişimi yapılmaktadır. Dokunmatik sorunu da orijinal ekranlarda çözüme kavuşturulmaktadır.

Ekran değişimi tecrübesiz ve deneyimsiz ellerde birçok sorunu ortaya çıkarmaktadır. Bunlar; Yüz tanımanın (Face İD) çalışmaz hale gelmesi, anakart üzerinde kısa devre oluşması, bataryanın zarar görmesi gibi geri dönüşü olmayan sorunlardır. Yanlış yere vidalanan küçük bir vida dahi buna sebep olabilir. Sorunsuz bir işlem için yetkinliği ve tecrübesi olan servisleri tercih etmeniz önem arz eder. Servisimizde vermiş olduğumuz hizmetlerde tüm sorumluluk tarafımıza aittir. Orjinal ekran değişimlerinde Face ID ve True Tone aktarılmaktadır.

Fiyat ve bilgi için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Adres : iPhone 11 ekran değişimi Ankara Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi caddesi 88/16 (Ertuğ Pasajı) Çankaya Ankara

Telefon : 0312 426 51 43 – 0507 465 00 52

6s ankara ekran değişim fiyatı 6s ankara ekran fiyatı 6s batarya değişimi ankara 6s ekran değişim ankara 6s pil değişimi ankara 7 Plus Batarya Ankara 7 Plus Batarya Değişimi 7 Plus Batarya Değişimi Ankara 7 Plus Batarya Değişimi Çankaya 7 PLus Ekran Ankara 7 Plus Ekran Değişimi 7 Plus Ekran Değişimi Ankara 7 Plus Ekran Değişimi Çankaya 7 Plus Pil Değişimi ankara 6s batarya ankara 6s batarya değişimi ankara 6s ekran değişimi ankara 6s ekran tamiri ankara 7 ekran değişimi ankara 7 ekran onarımı Ankara iphone 7 cam değişimi Ankara Samsung Tamiri Ankara İphone 7 ekranım kırıldı Ankara İphone Servisi Ankara İphone Tamiri Ankara ıphone 7 ekran değişimi Ankara ıphone 7 ekran tamiri iphone 7 ekran değişimi iphone 7 ekran kırılması iphone 7 pil değişimi ankara iphone se ekran değişimi ankara iphone servis ankara iphone servisi ankara Samsung ekran değişimi tunalı iphone servisi Tunalı İphone Tamiri Tunalı ıphone 7 ekran değişimi Çankaya iphone 7 ekran değişimi Çankaya Iphone Tamiri Çankaya İphone Servisi çankaya 6s batarya değişimi çankaya 6s ekran değişmi çankaya 6s ekran onarımı çankaya 6s pil değişimi İphone tamiri ankara


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir