İphone Ekran Değişimi

Iphone 12-13-14 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone 12-13-14 Pro/Pro Max ekran değişimi Ankara da bulunan servisimiz tarafından 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Değişim işlemi ortalama 3-6 saat sürmektedir. Değişim ile birlikte cihazınızın bütün bakım ve testleri yapılır. Ekran kırılması, görüntüde kayıp, yeşil çizgiler ortaya çıkması gibi durumlarda onarıma ihtiyaç duyulmaktadır.

Ekranınız orijinal ise görüntü ve dokunmatiği sorunsuz çalıştığı durumlarda cam değişimi yapılmaktadır. Dokunmatik sorunu da orijinal ekranlarda çözüme kavuşturulmaktadır.

Ekran değişimi tecrübesiz ve deneyimsiz ellerde birçok sorunu ortaya çıkarmaktadır. Bunlar; Yüz tanımanın (Face İD) çalışmaz hale gelmesi, anakart üzerinde kısa devre oluşması, bataryanın zarar görmesi gibi geri dönüşü olmayan sorunlardır. Yanlış yere vidalanan küçük bir vida dahi buna sebep olabilir. Sorunsuz bir işlem için yetkinliği ve tecrübesi olan servisleri tercih etmeniz önem arz eder. Servisimizde vermiş olduğumuz hizmetlerde tüm sorumluluk tarafımıza aittir. Orjinal ekran değişimlerinde Face ID ve True Tone aktarılmaktadır.

Fiyat ve bilgi için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Adres : iPhone 12-13-14 Pro/Pro Max ekran değişimi Ankara Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi caddesi 88/16 (Ertuğ Pasajı) Çankaya Ankara

Telefon : 0312 426 51 43 – 0507 465 00 52


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir