iphone 6 batarya değişimi ankara

iPHONE 6 BATARYA DEĞİŞİMİ

iPhone 6 Batarya Değişimi Ankara Servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Değişim sonrası pil %100 kapasite vermektedir.İşlem sırasında herhangi bir veri kaybı yaşanmaz ve cihazı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz. Batarya değişim süresi ortalama 30 dakikadır. Cihazın testleri ve bakımları yapıldıktan sonra teslim edilir.

iPhone 6 model cihazlarda ortaya çıkan aşırı ısınma, aniden kapanma, belli yüzdelerin altında kapanma (Örneğin, %20 – %30) şarjın hızla tükenmesi ve pil kapasitesinin %80 altına düşmesi, bataryanın şişmesi durumlarında batarya değişiminin zamanının geldiğini anlamış olursunuz. iPhone 6 batarya değişimi konu ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip kişiler tarafından yapılması durumunda hiç bir risk oluşturmaz ve belirtmiş olduğumuz problemlerin tamamı çözülmüş olur. Telefonunuzun başka sorunları olmaması durumunda batarya performansı %90 artar ve 2 yıl sorunsuz olarak kullanırsınız.

iPhone model cihazlar da Lityum İyon pil kullanılmaktadır ve bu pillerin ortak özelliği; boyutlarının küçük olmalarına karşı hızlı şarj olma ve yüksek güç üretmeleridir. Bu durumda değişim işlemi dikkat gerektirmektedir. Bataryanın sökümü sırasında alev alma, patlama, kimyasal gaz salgılama riskine karşı dikkatli bir şekilde işlem yapılmalıdır. Yapılacak basit bir hata cihaza ve onarımı yapan kişiye ciddi zararlar verebilir. Kesinlikle kullanıcıların batarya değişimini kendilerinin yapması tavsiye edilmez.

iPhone 6 batarya değişimi fiyat bilgisi ve tüm merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 Çankaya/ANKARA

Telefon: 0312 428 86 96 – 0534 275 55 99


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir