iphone 6 plus dokunmatik entegresi değişimi ankara

iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi

iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi değişimi Ankara da bulunan servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Onarım işlemi sırasında herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Entegre değişimi ile birlikte cihazınızı sorunsuz olarak kullanmaya devam edersiniz. Dokunmatik entegresinin altındaki yollarda kopukluk olmaktadır. Bu yolların onarılmaması durumunda dokunmatik sorunu kısa sürede tekrar ortaya çıkar. Daha önce yapıldığı halde tekrar hata veren cihazlarınız sorunsuz olarak onarılabilir.

iPhone 6 Plus dokunmatik entegresi bu modellerde kronik bir problemdir. Sorun darbeden kaynaklı ortaya çıkmaktadır. Bazı durumlarda da telefonun esnemesi veya eğilmesinden kaynaklanır. Cihazınızda ekranın üst kısmında beyaz ve gri çizgilerin belirmesi, ekranın üst kısmında gelen çizgiler, ekranın bir tarafının kararması, dokunmatiğin çalışmaması gibi sorunlarla kendini belirtir. Sorun entegre değişimi ile birlikte çözüme kavuşturulur. Ekranın esnetilmesi ve üst tarafına baskı uygulanmasıyla dokunmatiğin anlık olarak düzeldiği görülebilir. Esnetme ve ekrana baskı uygulama işleminin sık yapılması durumunda kullanıcılara ekstra masraflar çıkarabilmektedir. Uzun vade de entegrenin bozuk olması ekrana da zarar verebilmektedir. Cihazınıza en kısa sürede müdahale ettirerek bu tür riskleri ortadan kaldırmış olursunuz.

Not: Yapılacak işlem direkt olarak anakarta müdahale olacağından dolayı teknik bilgi ve becerisi olmayan ellerde çok büyük ve geri dönülemez sorunlar ortaya çıkarabilir. Profesyonel servis ve kişilerden destek almanız önemlidir.

iPhone 6 Plus Dokunmatik sorunu çözümü hakkında fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Cihazınızı kargo ile göndererek sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Telefonunuz tarafımıza ulaştıktan sonra ertesi gün kargoya verilir. Kargo ile gelen cihazlar 3 iş günü içinde tarafınıza ulaşmaktadır.

Adres : Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 (Ertuğ Pasajı) Çankaya/ANKARA

Telefon : 0312 426 51 43 – 0507 465 00 52


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir