6s plus ekran ankara

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi

Servisimiz tarafından onarım desteği verdiğimiz iPhone 6S Plus ekran değişimi Ankara da bulunan servis merkezimizde yapılmaktadır. Değişim işlemi orijinal ekran ile 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Ekran değişimi esnasında hiçbir veriniz kaybolmaz cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Orijinal ekran değişimi yapılan cihazlar hassasiyet ve ekran kullanım deneyimi açısından fabrika çıkışından farksız olur. 6S Plus ekran değişimi yan sanayi olarak yapmak doğru bir işlem değildir. Böyle bir durumda cihazda aşırı ısınma, 3D Touch özelliğinin çalışmaması, renk tonlamalarında bozukluklar, dokunmatik hassasiyeti problemleri vb. verimli kullanıma engel sorunlar ortaya çıkar aynı zamanda anakarta zarar verme ihtimali vardır.

Servisimiz sadece orijinal ekran değişimi yapmaktadır. Değişim sonrası cihazın bütün bakımları ve testleri yapılarak teslim edilir. Yeni takılan ekran servisimiz tarafından 6 ay garantilidir (Ekran da darbe ve kırılma dışında oluşan sorunlara ücretsiz ekran değişimi yapılır.).

Ekran değişimi basit bir işlem gibi görülse bile herkes tarafından doğru verilebilecek bir hizmet değildir. Piyasada birçok Cep Telefonu bayiisi mevcuttur ve tamamı iPhone cihazlara onarım işlemi yapmaktadır. Teknik bilgi ve beceri gerektiren bir konuda yapılacak basit ve hatalı bir işlem cihazınızı tamamen çalışmaz hale getirebilir ya da uzun vadede bir takım sorunları ortaya çıkarır.

iPhone 6S Plus ekran değişimi Ankara fiyatı ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Servis adresi: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi caddesi 88/16 Çankaya/ ANKARA

Telefon: 0312 428 86 96


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir