iphone 8 pil değişimi ankara

iPHONE 8 BATARYA DEĞİŞİMİ ANKARA

iPhone 8 batarya değişimi Ankara servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Şarj süresinin kısalması, pil özelliklerine baktığınız da servis uyarısı vermesi durumunda batarya değişimi zamanının geldiğini fark edebilirsiniz. Bu durumda servisimizle iletişime geçerek fiyat ve gerekli bilgileri alarak cihazınızı bize ulaştırmanız durumunda 30 dakika içerisinde değişimi gerçekleştirmekteyiz.

Batarya değişimi sonrası herhangi bir risk faktörü oluşmamaktadır. Pilde oluşabilecek riskler tamamen kullanıcı kaynaklı olup değişimle herhangi bir risk yaşamazsınız (Yan sanayi ve kalitesiz batarya değişimi hariç). Servisimizin yapacağı testler ve bilgilendirme ile bütün riskleri ortadan kaldırarak gönül rahatlığıyla telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Değişimini gerçekleştirdiğimiz piller üretici ve tedarikçi firma tarafından belirli testler uygulandıktan sonra servisimizin stoklarına girmektedir. Değişim sonrası sorunsuz ve yeterli verimlilikte hizmet almanız için aynı zamanda servisimizde değişim yapılacak bataryaları test etmektedir.

Batarya değişimi sırasında veri kaybı yaşanmaz. Yedek almanıza gerek yoktur. Batarya değişim işleminin telefonun açılıp kapanmasından bir farkı yoktur. iPhone 8 Batarya Değişimi Ankara fiyat ve bilgi için bizimle iletişime geçiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir