iphone batarya değişimi ankara

iPHONE BATARYA DEĞİŞİMİ ANKARA

iPhone batarya değişimi Ankara; Batarya değişimleri servisimizde 30dk içerisinde yapılmaktadır. iPhone batarya değişimi sırasında hiçbir veri kaybı yaşanmaz. Değişimi yapılacak bataryalar servisimiz ve üretici firma tarafından tüm testleri yapıldıktan sonra montaja hazır halde bekletilmektedir.

iPhone model cihazlarda pil sağlığı %80 civarına düştüğü zaman değişim zamanının geldiğini, bataryadan tam performans alamadığınızı ya da aynı gün içerisinde ani kapanmalar ve gün içerisinde birkaç defa şarj etmek zorunda kalırsanız batarya değişiminin gerektiğini fark edersiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız ve batarya değişimi istemeniz durumunda servisimizle irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Batarya’da Aşırı Deşarj, Aşırı şarj, Aşırı voltaj, Aşırı akım ve kısa devre gibi tüm testler uygulanmış ve sertifikalıdır. Değişimi yapılan bataryalarda 6 ay garanti mevcuttur. Batarya değişimi özenli yapılması gereken bir işlemdir; Yan sanayi ve fason üretim bataryalar kullanıcıları ve cihazları riske sokmaktadır.

iPhone batarya değişimi Ankara modeller; iPhone 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XR, XS MAX, ve iPhone 11’dir.

Fiyat ve bilgi için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Adres : iPhone 11 ekran değişimi Ankara Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi caddesi 88/16 (Ertuğ Pasajı) Çankaya Ankara

Telefon : 0312 426 51 43 – 0507 465 00 52


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir