iphone servisi ve tamiri ankara

iPhone Pil Değişimi Ankara

Apple kullanıcılarına yönelik hizmetimiz olan iPhone pil değişimi Ankara Çankaya’daki adresimizde garantili olarak yapılmaktadır.

Aylık değişim ortalamamız 50 adet civarıdır. Bu alandaki tecrübemiz ciddi seviyededir. Değişim yaptığımız kullanıcılardan aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde pil değişimi konusunda edindiğimiz tecrübemizi ve bilgimizi müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

iPhone pil değişimi servis süremiz modele göre değişmekle birlikte 10 ila 30 dakika arasındadır. Değişimi yapılan piller %100 kapasite verir ve 6 ay garantilidir. Değişim işlemi ile hiçbir veri kaybı yaşanmaz.

Onarım gerçekleştirilirken cihazın tüm bakımları ve testleri yapılır. Akım değerleri ölçülerek cihazda olası sorunlar önceden belirlenir ve değişim daha sağlıklı bir şekilde yapılır.

Apple telefonlarda sökülme ekrandan yapılır ve batarya söküm işlemi hassas işçilik istemektedir. Bilinçsiz müdehaleler cihazda oluşabilecek bir çok sorunuda beraberinde getirebilir. Bunlar cihazın tamamen çalışmaz hale gelmesi, kamera filmi, ekran ve Touch ID filminin kopması ve bataryanın söküm esnasında alev alması ya da patlaması gibi olmaktadır. Pili şişmiş iPhone kullanıyorsanız bu daha önem arz eden bir konudur ve en hızlı şekilde profesyonel bir destek almanız daha doğru olacaktır. Şişmiş bir Lityum iyon pil; kimyasal sızdırabilir, alev alabilir ve patlayabilir. Kendinize ve çevrenize fiziksel zarar verme ihtimali yüksek olan bu sorunu teknik destek alarak ortadan kaldırabilirsiniz.

iPhone modellerde kullanılan Lityum iyon piller yapıları gereği yaşlandıkça ve bazı durumlarda dikkatsiz kullanım sonucu kapasite olarak zayıflamaktadır. Pil sağlığı %80 civarına düştüğü zaman şarj süresinde bir takım sorunların ortaya çıkmasına sebep olur. Bunlar genellikle; cihazda aniden kapanmalar, belirli bir yüzdenin altında kapanmalar, gün içerisinde bir kaç kez şarj etme mecburiyeti olur ve sorunsuz kullanıma engeldir. Belirttiğimiz ve buna benzer şikayetleri yaşamanız durumunda pil değişimi ile bu sorunların tamamından kurtulmuş olursunuz.

iPhone pil değişimi Ankara fiyatı ve tüm merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Servis Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 (Ertuğ Pasajı – Giriş Kat) Çankaya Ankara

Tel. : 0312 428 86 96


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir