iphone tamiri ankara

iPHONE TAMİRİ ANKARA

iPhone tamiri Ankara; Servisimizde orijinal malzeme kullanılarak tamir yapılmaktadır, yapılan bütün işlemlerde parça ve onarım garantisi verilmektedir. Cihazlarınızda oluşan fiziksel ve yazılımsal arızaların tümüne teknik destek sağlamaktayız. Bunlar; ekran kırılması, batarya değişimi, sıvı teması, ses sorunları (Ses gelmiyor, gitmiyor vb.) kamera arızası, ön kamera ve sensör arızaları, şarj almaması, flaş ışığının çalışmıyor olması gibi tüm sorunlarınıza destek vererek kalıcı çözümler sağlamaktayız.

iPhone tamiri Ankara servisi olarak profesyonel ve tecrübeli ekibimizle yaşamış olduğunuz sorunlara hızlı ve gün içinde çözümler üretiyoruz. Hassas işçilik isteyen bir konuda özensiz ve tedbirsiz müdahale cihazınızın tamamen çalışmaz hale gelmesine sebebiyet vermektedir. Servisimiz onarım konusunda kendini ispat etmiş profesyonellerle işlerini yürütmektedir. Onarımını gerçekleştireceğimiz arızalarda kullanacağımız tüm mekanik parçaları ve yapacağımız tamir işlemlerini öncelikle kendi test cihazlarımızda uygulayarak müşterilerimizin cihazlarına bilinçsiz bir işlem yapmayı ve parça değişimini uygulamamaktır.

iPhone servisi Ankara ESC Teknik olarak yaptığımız bütün onarım ve parça değişimlerine 6 ay garanti vermektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile yolan çıkan servisimiz, oluşabilecek farklı sorunlara ve 6 aylık garanti süresinde her zaman esnek davranıp müşterimizin memnuniyeti ve servis, müşteri ilişkisini her daim korumak için çaba harcamaktadır.

Servisimize Türkiye’nin her bölgesinden kargo ile cihazınızı gönderebilirsiniz kargo ile ulaştırılan cihazlar tahmini olarak 2 ila 3 gün içerisinde tekrardan size ulaştırılmaktadır.

iPhone model cihazlarda sık görülen arızalar; kamera odaklama sorunu, konum ve wifi çalışmıyor, aranıyor, ses gelip gitmiyor, ses az geliyor, ses az gidiyor, şarj esnasında yüzde düşüyor, konuşma esnasında ekran kararmıyor (sensör problemi), bekleme modunda şarj bitiyor, ses tuşları çalışmıyor, sim yok uyarısı gibi sorunlar görülmektedir.

iPhone batarya değişimi; İphone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, hone 6s Plus, İphone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Pus

iPhone ekran değişimi; İphone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, hone 6s Plus, İphone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Pus

Fiyat bilgisi ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir