iphone x ekran değişimi ankara

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X ekran değişimi Ankara da bulunan servisimiz tarafından 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Değişim işlemi ortalama 30 dakika sürmektedir. Değişim ile birlikte cihazınızın bütün bakım ve testleri yapılır. Ekran kırılması, görüntüde kayıp, yeşil çizgiler ortaya çıkması gibi durumlarda onarıma ihtiyaç duyulmaktadır.

Ekranınız orijinal ise görüntü ve dokunmatiği sorunsuz çalıştığı durumlarda cam değişimi yapılmaktadır. Dokunmatik sorunu da orijinal ekranlarda çözüme kavuşturulmaktadır.

Ekran değişimi tecrübesiz ve deneyimsiz ellerde birçok sorunu ortaya çıkarmaktadır. Bunlar; Yüz tanımanın (Face İD) çalışmaz hale gelmesi, anakart üzerinde kısa devre oluşması, bataryanın zarar görmesi gibi geri dönüşü olmayan sorunlardır. Yanlış yere vidalanan küçük bir vida dahi buna sebep olabilir. Sorunsuz bir işlem için yetkinliği ve tecrübesi olan servisleri tercih etmeniz önem arz eder. Servisimizde vermiş olduğumuz hizmetlerde tüm sorumluluk tarafımıza aittir. True Tone özelliğini yeni ekranınıza aktarılmaktadır.

Fiyat ve bilgi için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Adres : iPhone X ekran değişimi Ankara Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi caddesi 88/16 (Ertuğ Pasajı) Çankaya Ankara

Telefon : 0312 426 51 43 – 0507 465 00 52

İphone X Ekran Özellikleri

  • Super Retina HD Ekran.
  • 5.8 inç OLED Multi-Touch Tam Ekran
  • 458 ppi yoğunlukta 2436×1125 piksel çözünürlük
  • True Tone Ekran

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir