a20 ekran değişimi ankara

Samsung A20 Ekran Değişimi

Ankara’da bulunan teknik servisimizde Samsung A20 Ekran Değişimi orijinal ekran ile 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Yedek parçaların tamamı Samsung’dan temin edilmekte ve orijinaldir. Değişim süresi ortalama olarak 2 saattir. Cihazınızdan hiçbir veri silinmez, sıfırlama yapılmaz telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz. Değişim işlemi sonrası telefonun bütün testleri ve bakımları yapılarak teslim edilir.

Ekranın kırılması, görüntü gelmemesi, dokunmatiğin çalışmaması, ekranda mürekkeplenme ve benzeri durumlarda ekran değişim işlemi gerekmektedir. Değişim işlemi teknik bilgi ve beceri gerektirir. Yapılacak basit bir hata da telefon tamamen çalışmaz hale gelebilir ya da farklı sorunların ortaya çıkmasına sebep olur. Ekran değişimi cihazda hiçbir deformasyon meydana getirmez ve orijinal hali neredeyse bozulmaz sorunsuz bir şekilde cihazı kullanmaya devam edersiniz.

Samsung A20 Ekran Özellikleri;

  • Ekran Boyutu : 6.4 İnç
  • Ekran Teknolojisi : Super AMOLED
  • Ekran Çözünürlüğü: 720×1560 (HD+) Piksel
  • Piksel Yoğunluğu : 263 PPI
  • Dokunmatik Türü : Kapasitif Ekran
  • Ekran Dayanıklılığı : Corning Gorilla Glass 3
  • Özellikler : Çizilmeye Dirençli Cam, Multi Touch Çerçevesiz Tasarım, Çentikli (Notch), Damla Çentikli (Water-Drop Notch)

Samsung A20 Ekran Değişimi fiyat bilgisi ve merak ettikleriniz için bizimle irtibata geçerek destek alabilirsiniz. Telefonu kargo ile göndermeniz durumunda gönderim gününüz dahil 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 Çankaya/ANKARA (Ertuğ Pasajı)

Telefon: 0312 428 86 96 – 0534 275 55 99


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir