samsung a8 batarya değişimi ankara

Samsung A8 Batarya Değişimi

Samsung A8 batarya değişimi Ankara servisimiz tarafından 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Batarya değişimi ile veri kaybı yaşamazsınız. Değişim süresi A8 bataryalarda ortalama 2.5 saattir. Telefonun bütün bakımları ve testleri yapılarak kullanıcısına teslim edilmektedir. Profesyonel olarak teknik destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Samsung A8 batarya sorunu diğer tüm akıllı telefon modellerinde olduğu gibi zamanla ömrünün tükenmesi sebebi ile kendini göstermektedir. Şarj süresinin ciddi seviyedede azalarak sorunsuz kullanıma engel olması, şarj aletiniz ve Powerbank olmadan telefonunuzun hızlı bir şekilde sizi yarı yolda bırakması, düşük yüzdelerde telefonun aniden kapanması, aşırı ısınma hissetmeniz gibi durumlar batarya sorununa örnek olabilir. A800 batarya 3050 mAh’dir normal şartlarda uzun kullanım sunmaktadır yukarıda belirttiğimiz sorunların olması durumunda bataryanın ömrünün ciddi seviyede azaldığı söylenebilir. Batarya değişiminin yapılması sonrasında şarj ile ilgili bütün sorunlar çözülmüş olur.

Bazı durumlarda müşterilerimiz bilgi ya da merak amaçlı olarak Samsung A8 batarya değişimi nasıl yapılır sorusunu bizlere sormaktadır. Öncelikle teknik bilgiye sahip olmayan ve bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından A800 batarya değişiminin yapılması doğru olmamakla birlikte bir takım sorunlarıda beraberinde getirir. Batarya değişiminin yapılabilmesi için ilk olarak telefon ekrandan sökülmektedir. Bu işlem küçük bir hatayı bile kabul etmez ekranın kırılması, filminin yırtılması vb. durumları ortaya çıkarır. Aynı şekilde bataryanın sökülmesi de hata kabul etmez alev alma, patlama gibi riskler mevcuttur. Ekranın tekrardan montajı sırasında dahi özenli davranmak gerekir. Bu konuda profesyonel destek almanız ekstra sorunlar ve farklı masraflar çıkmaması açısından en doğru karar olacaktır.

Samsung A8 batarya değişimi Ankara için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 (Ertuğ Pasajı) Çankaya/Ankara

0312 428 86 96


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir