samsung ekran değişimi ankara

SAMSUNG EKRAN DEĞİŞİMİ ANKARA

Samsung ekran değişimi Ankara. Samsung marka cihazlarınızda oluşan ekran çatlaması, ekran kırılması, mürekkep akması, dikey veya yatay (RGB) çizgiler oluşması gibi durumlarda değişim gerekmektedir.

Samsung ekranlarınızda görüntü gelmemesi durumunda öncelikle cihazın şarjını kontrol etmek gerekmektedir. Bazen bataryanın ani boşalması durumunda ya da cihazın yazılımsal olarak kilitlenmesi durumunda kullanıcılar ekranın arızalandığını düşünmektedir, bu gibi durumlarda ses açma, kısma ve güç tuşu kombinasyonuyla cihazı restart (yeniden başlatma) edip kontrol etmek sağlıklı olacaktır.

Ekran değişimi sırasında orijinal ekran yerine yan sanayi ve fason üretim ekranlar ile yapılan onarım belirli problemleri beraberinde getirmektedir. Bunlardan bazıları ekran dokunmatiği düzgün çalışmaz, renklerde ciddi bozukluklar vardır, ekrandan göze gelen ışık orijinal ekranlara göre daha kusurludur.

Samsung ekran değişimi Ankara servisimizde alanında tecrübeli, profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimi hassas bir işlemdir herhangi bir basit ve bilgisiz montaj ödemiş olduğunuz ücreti çöpe atmaktır. Nedeni ise kısa vadede (birkaç gün veya birkaç hafta) hatalı montaj sonrası ekran tekrardan sorun çıkaracaktır.

Samsung ekran değişimi yaptığımız modellere Samsun Ekran Değişimi ulaşabilirsiniz.

Fiyat ve sorularınız için bizimle iletişime geçiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir