mi note 3 batarya değişimi

Xiaomi Redmi Note 3 Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi Note 3 batarya değişimi Ankara servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Değişim süresi ortalama 2 saattir. Değişim işleminde hiçbir veri kaybı yaşanmaz cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz. Batarya değişimi ile birlikte cihazın bütün testleri, bakımları yapılır ve dezenfekte edilerek teslim edilir.

Batarya da şişme, şarjın az gitmesi, batarya da ısınma, şarj yüzdesinin bir anda düşmesi ve ani kapanmalar yaşamanız durumunda batarya değişimi yapılarak tüm bu ve benzer sorunlarınızdan kurtulursunuz. Batarya değişimi telefonda hiçbir deformasyon oluşturmaz ve telefonunuz aldığınızdaki ilk performansına geri dönerek yüksek kullanım kalitesi sunar.

Xiaomi Mi Note 3 batarya değişimi teknik bilgi ve beceri gerektiren bir işlemdir. Basit bir hata cihazı tamamen çalışmaz hale getirebilir ya da değişim işlemini yapan kişiye ciddi hasarlar verebilir. Değişim yapılacak batarya Lityum İyon olmasından dolayı sökümü sırasında alev alabilir veya patlayabilir. Lityum bataryalar küçük ebatlarına rağmen yüksek güç depolar. Isıya maruz kalması, metal temas etmesi ve aşırı eğilip bükülme durumlarında tetiklenir yukarıda belirttiğimiz riskler ortaya çıkar.

Xiaomi Redmi Note 3 batarya değişimi fiyat bilgisi ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Cihazı kargo ile göndermeniz durumunda gönderim gününüz dahil 3 iş günü içinde tarafınıza geri ulaştırılır.

Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 88/16 Çankaya/ANKARA

Telefon : 0312 428 86 96 – 0534 275 55 99


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir