redmi note 7 batarya değişimi

Xiaomi Redmi Note 7 Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi Note 7 Batarya Değişimi Ankara da bulunan servisimizde 6 ay garantili olarak 2 saat içinde yapılmaktadır. Bataryalarda zamanla kullanım ömrünün dolması sebebi ile aniden kapanmalar, aşırı ısınma ve hızla bataryanın tükenmesi söz konusu olur. Değişim ile birlikte bu ve benzeri sorunlarınız ortadan kalkar. Değişim işlemi sonrası hiçbir veri kaybı yaşanmaz ve cihazı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Redmi Note 7 batarya değişimi basit bir işlem gibi görülse bile teknik bilgi ve beceriye sahip kişiler tarafından yapılması önem arz eder. Yapılacak basit bir hata telefonun tamamen çalışmaz hale gelmesine ya da farklı sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Değişim sonrası doğru kullanım şekli; telefonu şarja bağlıyken kullanmamak hafta en az 2 kez tam deşarj etmek, uzun süre şarja bırakmamak olarak sıralanabilir.

Değişimi yapılacak bataryalar üretici ve tedarikçi firma tarafından test edilmiş olarak bize ulaşır. Bataryaların tamamı güncel tarihli olarak stoklarımızda bulunur ve kesinlikle rafta beklemiş batarya değişimde kullanılmaz. Bunun sebebi Lityum İyon bataryalar kullanılmasa bile zamanla ömrünü tüketmektedir. Servisimiz tarafından ayrıca cihazınızın tüm testleri ve bakımları ile dezenfekte edilerek tarafınıza teslim edilir.

Xiaomi Redmi Note 7 batarya değişimi fiyat bilgisi ve merak ettikleriniz için bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Cihazı kargo ile göndermeniz durumunda gönderim gününüz dahil olmak üzerinde 3 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılır.

Adres: Tunalı Hilmi Cad. 88/16 Çankaya/ANKARA (Ertuğ Pasajı)

Telefon: 0312 428 86 96 – 0534 275 55 99


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir